V Columbusu je na programu zápas dvou unavených týmů

20.01.2006 13:15

Columbus v tomto týdnu sehraje v NHL již třetí domácí utkání a pokusí se zatím vyrovnanou bilanci překlopit na svou stranu. V cestě mu bude stát nadále se trápící St. Louis. Oba týmy teď měly velmi náročný program mnoha utkání v málo dnech.

Domácí by byli nejspokojenější, kdyby NHL začínala až po Vánocích. To by totiž Columbus měl dokonce více výher než porážek. Vše je dáno postupně se uzdravující sestavou. Ve středu se do ní vrátil i obránce Foote. Domácí odehrají dnes již třetí zápas na vlastním ledě v tomto týdnu a celkově je čeká šesté utkání v deseti dnech.

St. Louis čeká šesý zápas dokonce během pouhých devíti dnů. Tým hodně cestuje, ale dobrou formu zatím nikde nenašel. Od neděle se mu alespoň postupně daří střílet stále více gólů. Včera díky nim získal po více než dvou týdnech bod za prohru v samostatných nájezdech. Listina zraněných hráčů se mu ale na rozdíl od domácích nevyprazdňuje.

Hledat favorita mezi týmy, které okupují od začátku NHL spodní příčky tabulky, na první pohled vypadá jako velký problém. Bookmakeři BetAndWin to tak ale nevidí. Díky zlepšeným výkonům Columbusu na něj vypsali dosti nízký kurs 1,75. Šanci, Že by se hosté střelecky zlepšili tak, aby podruhé v lednu vyhráli, ocenili kursem 3,6.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama