Sportovní experti vám poradí

02.01.2006 13:00

Na stránkách Eurotip.cz najdete kromě dalších informací také názory expertů, kteří důvěrně znají dané sportovní prostředí.

Pohledy na fotbalovou Gambrinus ligu budeme přinášet ze dvou úhlů: z pohledu hráče i z pohledu trenéra. Michala Bílka si pamatují především sparťanští fanoušci. Fotbalista roku 1989 získal na Letné několik titulů, vyzkoušel si i zahraniční angažmá. V současnosti trénuje fotbalisty Blšan, které se po zimní přestávce pokusí dostat ze sestupových vod. Útočník Luděk Zelenka za svou kariéru vystřídal několik klubů. Liberecký odchovanec ve třiadvaceti letech odešel do žižkovské Viktorky, tři roky hrál v dresu Slavie, odkud přestoupil do Teplic a poté do Blšan. Nyní hájí barvy 1. FC Brna.

Na názory na hokejovou extraligu se budeme ptát člověka, který vidí do jejího zákulisí. Luboš Koželuh je prezidentem Asociace profesionálních klubů ledního hokeje; do listopadu byl i generálním manažerem pražské Sparty, dobrovolně však odstoupil ze své funkce.

Svět tenisu se vám budou snažit přiblížit dva aktivní hráči na obou okruzích: bývalý hráč světové třicítky Bohdan Ulihrach a zkušená Lenka Němečková, která před několika lety patřila mezi stovku nejlepších tenistek.

Věříme, že názory lidí, kteří jsou se sportem svázáni, vám pomohou při vašem rozhodování.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama