Manchester i Liverpool chtějí dohnat ztrátu na Chelsea

22.01.2006 12:32

Souboj dvou pronásledovatelů londýnské Chelsea uvidí dnes fotbaloví fanoušci v Manchesteru. Domácí United ve šlágru kola přivítají na Old Trafford Liverpool, který z posledních deseti zápasů devětkrát zvítězil.

Liverpool se při svém tažení za účastí v Lize mistrů může spolehnout především na obranu, která ve zmiňovaných deseti zápasech inkasovala jen tři góly. Bývalý zaměstnavatel Vladimíra Šmicera a Milana Baroše dnes bude postrádat zraněného Luise Garciu a Zendena.

Obranu hostů dnes ovšem prověří tým, jehož útok patří v současnosti k nejlepším. Manchester po rozpačitějším začátku sezony doma své soupeře znovu válcuje; naposledy se o tom mohl přesvědčit Bolton, který si odvezl porážku 1:4. United mají nyní co napravovat. V nabitém programu před týdnem prohráli se svým městským rivalem 1:3. V tabulce Manchesteru stále patří druhé místo, před Liverpoolem už má ale náskok jediného bodu a hlavně dva odehrané zápasy navíc. Do sestavy domácích by se dnes mohl vrátit Alan Smith, poradit si však budou muset bez zraněných Scholese a Ji-sunga a potrestaného Cristiana Ronalda.

I přes spanilou jízdu Liverpoolu věří experti z Betandwin více domácím, na které vypsali kurs 2.20. Kursy na remízu a vítězství hostů jsou pak shodné, 3.10. A pokud máte chuť vsadit si na speciální příležitost dnešního nejostřeji sledovaného zápasu, Betandwin jich vypsali několik desítek.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama