Chicago si v NHL prohodí s Minnesotou páteční role

22.01.2006 15:30

Minnesota si v pátek alespoň částečně vylepšila před jejími fanoušky tvář, když porazila poměrně bezpečně Chicago. Dnes v lednu teprve podruhé vycestuje mimo své město. Bude to právě na led jejího pátečního soupeře.

Chicago také odehrálo většinu lednových zápasů na vlastním ledě, ale nebylo mu to moc platné. Teď ho čekají další tři domácí utkání v řadě. Ve čtvrtek si poprvé v lednu zachytal Chabibulin, ale v pátek si poranil levé koleno. Opět si minimálně na měsíc od hokeje odpočine a do branky se tedy znovu postaví Munro. V obraně by snad neměl absentovat Cullimore, jehož tvář po pátečním duelu obohatily desitky stehů. Chybět ovšem znovu může obránce Aucoin a dva dlouhodobě zranění útočníci.

Minnesota se dnes bude muset nejspíše obejít bez obránce Tjarnqvista a útočníka Dupuise. Především však nemůže být spokojena se svým lednovým působením. V nejvyrovnanější divizi soutěže je jasně nejslabším článkem. Výrazně to potvrdila ziskem pouhých šesti bodů v sedmi za sebou jdoucích domácích zápasech.

Dnes hostujícímu týmu se během sezóny zatím nedařilo nijak výrazně ani venku, ale po Vánocích Minnesota vyhrála na cizím ledě 3 ze 4 utkání. Bookmakeři BetAndWin tento fakt nejspíše vzali v úvahu, když na ni dnes vypsali kurs 2,1. Kdo věří, že Chicago oplatí ve vlastním prostředí soupeři páteční prohru, má od nich k dispozici kurs 2,7.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama