Nigérie i Ghana budou bez svých hvězd

23.01.2006 14:58

Svého kapitána Jay-Jaye Okochu budou dnes postrádat fotbalisté Nigérie ve svém úvodním zápase Afrického poháru národů. Problémy se sestavou má ale naštěstí pro ně i jejich dnešní soupeř a také jeden ze soupeřů Česka na nadcházejícím mistrovství světa - Ghana.

Okocha se zranil během přípravy na Pohár národů v Portugalsku. "Teď je nejdůležitější nechat ho odpočívat, aby se zranění nezhoršilo," prohlásil včera doktor týmu Abdulkadir Muazu. Dobrou zprávou pro Nigérii je ale návrat Obiho a Nwankwa Kanua do sestavy, se kterou chtějí dnes zvítězit. "Máme silnou skupinu, my chceme ale vyhrávat, ne se jen účastnit," řekl trenér mužstva Austin Eguavoen. "Zápas mezi Nigérií a Ghanou je vždy událost," dodal.

Jeho slova potvrzuje i ghanská hvězda Sammy Kuffour. "Bude to velký zápas a to, že Okocha nebude hrát, nesnižuje sílu Nigérie," prohlásil obránce. Tým kouče Dujkoviče má ale také několik zraněných hráčů, které bude postrádat. Chybět bude především Essien z Chelsea, nepříjemná je i absence Muntariho a Gyana.

Bookmakeři zřejmě čekají, že absence víc oslabí Ghanu, Nigérii proto vypsali jako favorita s kursem 1.85. Pokud věříte spíš Ghaně, můžete si vsadit její neprohru v kursu 1.78 nebo dokonce výhru s kursem 4.00. A pokud se chcete bavit u televize, vsadit si na utkání Nigérie-Ghana můžete vsadit kdykoliv během zápasu live.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama