V Ottawě dnes bude hrát opět Toronto

23.01.2006 16:50

Komisař NHL Bettman sledoval v sobotu v hlavním městě Kanady střelecké hody, které po roční výluce zdobí zámořskou hokejovou soutěž. Toronto letos již poněkolikáté nedostalo od Ottawy sebemenší šanci na úspěch.

Ottawa v sobotu zasypala soupeře v první třetině 20 střelami, z nichž tři skončily gólem. Znovu se činila první řada ve složení Alfredsson, Spezza a Heatley, která již brankářům Toronta v této sezóně vstřelila 18 gólů v 5 zápasech. Hašek v domácí brance vychytanou nulou opět jasně zastínil hostujícího Belfoura a v historické tabulce se mu na záda v počtu čistých kont dívá od soboty i Roy.

Bude zajímavé, jak oba trenéři vyřeší dnes právě obsazení brankářského postu a nelze očekávat, že by to ohlašovali příliš dopředu. Ve všech pěti vzájemných zápasech v probíhající sezóně zatím proti sobě vždy začínali Hašek a Belfour, pro které bylo kdysi málo místa v kabině Chicaga. Mužstvo tehdy musel změnit náš brankář, ale nynější vzájemné souboje vyznívají více než jasně právě pro něj. Belfour se v nich již nechal jednou střídat, zatímco náš gólman si připsal už druhou nulu. Hosté z Toronta ví, že budou mít opět problémy se sestavou, když budou asi spíše marně doufat v návrat někoho z trojice McCabe, Tucker, Lindros.

Bookmakeři BetAndWin nevěří, že by Toronto mohlo po více než dvou týdnech získat alespoň bod. Na jeho neprohru vypsali kurs 2,7. Na další výhru Ottawy v normální hrací době nabízí naopak kurs 1,45.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama