Kladno uvidí extraligový souboj o naději

24.01.2006 07:40

Kladno se dnes objeví na vlastním ledě a pokusí se navázat na výkon, kterým předminulou neděli porazilo Slavii. Přivítá souseda v tabulce, který má ovšem deset kol před koncem extraligy o šest bodů více.

Kladno se v lednu výrazně spoléhá na domácí prostředí, v němž udolalo na začátku měsíce i Zlín. Porazilo tedy dva ze tří týmů z čela tabulky, ale zároveň povážlivě ztrácelo na kluzištích svých konkurentů v boji o play off. Do finského TPS Turku odešel útočník Huml. Nahradit by ho měl Kuchler. V útoku budou chybět nadále tři hráči.

Karlovy Vary jsou sice umístěním až jedenácté, ale přesto neztrácí naději. Na osmé místo jim chybí pouze tři body a dnes se mohou možná zbavit jednoho soka. Kvůli poraněnému menisku jim v tom ale tentokrát nepomůže obránce Ustrnul sbírající jednu trestnou minutu za druhou.

Domácí mužstvo má před sebou los, který musí stoprocentně využít. Bookmakeři BetAndWin předpokládají, že Kladno sérii duelů s celky ze svého okolí zahájí výhrou. Domácí celek je pro ně v kursu 2,05 favoritem možná i kvůli tomu, že hosty v prvním domácím zápase v říjnu neporazil. Nebývá zvykem, že by Karlovy Vary bodovaly na ledě Kladna dvakrát během jedné sezóny. Pokud se ale chtějí poprvé podívat do play off, musí se naučit vyhrávat i venku. Kdo tomu věří, má k dispozici kurs 2,8.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama