Colorado hostí v divizním duelu Calgary

24.01.2006 11:25

Colorado se výherní šňůrou, kterou započalo o silvestrovské noci dotáhlo až k samotnému čelu severozápadní divize. Dnes může opět pro své postavení hodně udělat, protože přivítá na vlastním ledě Calgary.

Minulý týden se dnes domácí tým na své cestě vpřed zastavil. Nejprve prohrál ve strádajícím Chicagu a v sobotu dokonce doma s Detroitem. To se mu stalo v lednu poprvé po pěti zápasech. Coloradu opět bude v útoku chybět trojice hráčů Konowalchuk, May a Turgeon. Trenéra čeká těžké rozhodnutí, zda po dvou prohrách podržet brankáře Aebischera. Pokud to neudělá, může spustit znovu bezútěšný kolotoč střídání gólmanů, který tým v probíhající sezóně zažil již několikrát.

Calgary začalo včera vítězně své cestování, kterým vyplní celý tento týden. V brance má jistotu v Kiprusoffovi, ale dnes by mohl poprvé v lednu dostat příležitost jeho náhradník Sauve. Několikrát již chytal, když hrál tým dva dny po sobě a v listopadu zmrazil střelce Colorada v samostatných nájezdech. Chtěl se jim zřejmě připomenout, protože nedostal v tamním klubu pořádnou šanci. Calgary nejspíše znovu budou chybět především obránci Hamrlík a Marchment.

Calgary je zvyklé na ledě Colorada vyhrávat. Bookmakeři BetAndWin mu ale nevěří a nabízí na něj kurs 2,9. Domácí jsou pro ně i přes poslední výsledky favority v kursu 2,0.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama