Zdecimované Charlotte čeká válec ze San Antonia

24.01.2006 13:51

Smůla se letos nepřestává lepit na paty mladého týmu z Charlotte. Marodku Bobcats, se kterou má mužstvo problémy celou sezonu, rozšířili vynikající Gerald Wallace a v sobotním zápase proti Milwaukee i rozehrávač Keith Bogans. Jen těžko proto mohou pomýšlet na výhru dnes, kdy zavítají na půdu San Antonia.

Wallace a Bogans se se svými zraněními přidali k Okaforovi, Rushovi, Mayovi a Elymu, kteří týmu chybějí už delší čas. Jedinou dobrou zprávou pro Charlotte je návrat Voskuhla, který bude mít za úkol zaplnit díru pod košem, kterou Bobcats v současnosti mají. Absence se pochopitelně odrážejí na výkonech mužstva, které v lednu prohrálo deset zápasů a vyhrálo jen jediný.

Nepříjemné zranění oslabilo i domácí San Antonio, kterému dnes bude znovu chybět Argentinec Ginobili. Na druhou stranu na jeho místě mají Spurs víc než solidní náhradníky, veterány Finleyho a Barryho. Bez nadsázky se dá říci, že lavička domácích je mnohem zkušenější, než současná sestava Charlotte, natož pak základní sestava, ve které letos znovu září především Tim Duncan a Tony Parker.

San Antonio naposledy prohrálo doma s výborně hrajícím Denverem, dnes se proto dá čekat, že si to dnes proti momentálně nejhoršímu NBA vynahradí. Kurs 1.05 na domácí vyjadřuje, jak moc dnes bookmakeři věří San Antoniu. U Betandwin si ale můžete také vsadit, že Spurs porazí Charlotte alespoň o 15 bodů; pokud vám handicap 14.5 bodu přijde příliš vysoký, vsaďte si, že Bobcats s tímto náskokem zvítězí v kursu 1.85.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama