Hokejový expert o dnešním kole extraligy

24.01.2006 15:56

Domácí týmy by měly vítězit v dnešním kole Tipsport extraligy. Myslí si to alespoň hokejový odborník, který nám prozradil své dnešní tipy.

S blížícím se koncem základní části hokejové extraligy je motivace faktorem, který může rozhodovat klíčové zápasy. Svými dnešními komentáři pro Eurotip.cz to potvrzuje prezident Asociace profesionálních klubů ledního hokeje Luboš Koželuh.

Bez zaváhání by dnes podle něj měl získat tři body jasný favorit zápasu Sparta - Vsetín. "Věřím, že Sparta potvrdí vzestup formy po Novém roce a vyhraje. Nemusí to být úplně jednoduchý zápas, pokud se jí nepodaří dát gól na začátku, ale věřím, že udělá další krok k play off," říká Luboš Koželuh.

Domácí by dnes měli naplno bodovat i v utkání Znojmo - Vítkovice. "Tady bych tipoval taky jedničku. Znojmo bojuje o play off, Vítkovice mají pozici ne jistou, ale velmi dobrou, takže motivace je na straně Znojma, které ještě navíc hraje doma," tvrdí prezident AP KLH.

Utkání Plzeň - Slavia nevidí Koželuh úplně nezaujatě. "Tenhle zápas beru z pohledu fanouška, protože bydlím v Plzni a fandím, takže věřím v jedničku," přiznává patrioticky.

Jen vynikající forma hostujícího brankáře by mohla podle Luboše Koželuha přinést hostům body v zápase Pardubice - České Budějovice. "Pardubice vyhrajou. V poslední době hrajou dobře, věřím, že doma zvítězí, jedině že by famozní výkon podal Turek, pokud bude chytat. Věřím ale v jedničku."

Jedním ze zápasů, kde by měla motivace rozhodnout, je podle Koželuha souboj Kladno - Karlovy Vary. "Pro Kladno je to více méně poslední šance bojovat ještě o play off. Pokud dneska doma prohraje, tak pravděpodobně jeho šance na play off skončí, takže myslím, že se o to ještě popere. Znovu věřím v jedničku," říká.

Domácí diváci by měli podle něj odcházet spokojení i po zápase Zlín - Liberec, který je šlágrem kola. "Tady bych tipnul další 1, poněvadž Zlín by měl doma odčinit nedávnou ostudnou porážku s Pardubicemi. Je to souboj druhého a třetího v tabulce... tipoval bych jedničku," věří znovu domácí Koželuh.

Jediné možné překvapení dnes vidí hokejový expert v utkání Třinec - Litvínov. "Tady bych zkusil překvapení a dal remízu. Pro Litvínov je to stejně jako pro Kladno jedna z posledních šancí hrát o play off, můj tip je, že Litvínov bude v Třinci bodovat a že uhraje remízu," uzavírá Luboš Koželuh.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama