Pau čeká se Sienou boj o postup

25.01.2006 18:43

Velmi vyrovnaná je situace v druhé polovině skupiny C letošní basketbalové Euroligy. Siena, Pau Orthez i istanbulský Ulker mají po třech výhrách a Partizan Bělehrad je o jediný zápas za nimi. O tom, kdo z nich postoupí, by mohl hodně napovědět dnešní zápas mezi Pau a Sienou.

Siena zahájila evropskou sezonu fantasticky. Hned v prvním zápase dokázala porazit CSKA Moskva na jeho vlastním hřišti 74:69 a poté si doma poradila i s Partizanem. Pak se ale vše obrátilo; v dalších devíti zápasech zvítězili Italové jen jednou, nad svým dnešním soupeřem. Do konce základní části zbývají už jen tři zápasy a pokud chce tým ze Sieny pomýšlet na postup, měl by dnes bodovat.

To samé ovšem platí i pro domácí. Jejich situace vypadala dlouho beznadějně, až přišla dvě vítězství v řadě. Na přelomu roku si poradili doma s Partizanem a poté si přivezli vítězství i z Madridu. V dalších zápasech už ale znovu ztratili, nejprve s Ulkerem, který také bojuje o postup, a poté podle očekávání i v Moskvě.

Přesto, že má Pau výhodu domácího prostředí, je podle bookmakerů favoritem hostující Siena, kterou si můžete vsadit v kursu 1.65 bodu. Oplatí dnes podle vás francouzský tým Sieně prohru z minulého roku? Vsaďte si Pau, které je s kursem 2.20 outsiderem dnešního zápasu. Diváci ve Francii dnes uvidí souboj dvou mužstev, která mají problémy se skórováním, možná proto není od věci zkusit, že v důležitém zápase padne méně než 144.5 bodu, vsadit si ale můžete například i na to, kolik bodů nastřílí domácí Drozdov nebo hostující Kaukenas.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama