Dallas se chce dotáhnout na San Antonio

26.01.2006 10:03

Pět zápasů v řadě na hřištích soupeřů ze Západní konference přiřkl lednový rozvrh basketbalistům Dallasu. Mavericks náročný program zatím zvládli bez škobrtnutí. Zakončí dnes svoji pouť v Seattlu vítězně?

Dallas v novém roce nepřestává potvrzovat svoji sílu. Tým kolem Němce Nowitzkiho prohrál jen v Minnesotě a New Yorku, v dalších deseti zápasech zvítězil. O jeho formě se mohli přesvědčit i hráči Houstonu, Clippers, Portlandu a Golden State, které Mavericks na svém "tripu" porazili. Dnes má Dallas na hřišti Supersonics dvojí motivaci. Určitě bude chtít dotáhnout sérii zápasů hraných venku do konce a pokud se mu to podaří, dotáhne se konečně v Západní konferenci v jejím čele na San Antonio. Nepříjemnou zprávou je pro ně jen včerejší zranění náhradního rozehrávače Harrise.

Po tragickém vstupu do nového roku se ale začalo dařit i hráčům Seattlu. Tým, který kvůli špatným výkonům vyměnil trenéra, nejdřív v neděli dokázal v divokém zápase přestřílet Phoenix na jeho hřišti a další výhru si odvezl i včera z Utahu. Není bez zajímavosti, že zatímco hra Seattlu bývá založena na dvojici Allen-Lewis, včera oba zaostali za svým bodovým průměrem, zato další tři hráči dali přes deset bodů.

Může podle vás dnes mužstvo s nejhorší obranou v lize zastavit Dallas? Bookmakeři si to nemyslí, proto vypsali na domácí Supersonics kurs 3.00. Na Dallas si pak můžete vsadit v kursu 1.40 a pokud mu opravdu věříte, Betandwin vypsali sázku také na vítěství hostů s handicapem 6 bodů.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama