Tampa dnes chce prodloužit v NHL svou bodovou šňůru

26.01.2006 15:29

Tampa Bay balancuje na hraně postupu do play off, což je pozice nedůstojná obhájce nejcennější zámořské kolektivní hokejové trofeje. Dnes na její led přijede soupeř, který se jí ještě na počátku ledna díval z uctivé vzdálenosti na záda. Momentální situace v tabulce východní konference je ovšem zcela jiná.

Domácí celek začal pro záchranu své situace něco dělat minulý týden, kdy vyrazil na cesty po pacifické divizi. Vyhrál tam dvě ze tří utkání, na což navázal důležitou výhrou nad v tabulce jihovýchodní divize dotírající Atlantou. V úterý brala Tampa bod alespoň za prohru v prodloužení s Floridou. Jasně tím předvedla, že hra na vlastním ledě jí od poloviny prosince nesvědčí, protože zde porazila ze sedmi různých soupeřů v normální hrací době pouze Columbus.

New Jersey se naopak v lednu chová, jako by mu bylo jedno, kde zrovna hraje. Jediná porážka ho postihla minulou neděli, ale to se o slovo hlásila hlavně únava z poměrně náročného programu. Družstvo dirigované Eliášem bude pokračovat v úmorném cestování ještě dnes a zítra. Je jasné, že bez bodu se z Floridy chtít vracet nebude.

Bookmakeři BetAndWin ovšem dnes hostům dávají menší šanci na úspěch. I přes vítězné tažení vidí New Jersey jako outsidera v kursu 2,60. Na kompletní domácí Tampu naopak vypsali kurs 2,15.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama