Trenér JAR: Dnes uvidíte jiný tým

26.01.2006 12:13

Výrazně lepší výkon než ve svém úvodním zápasu na Africkém poháru národů budou muset předvést fotbalisté Jihoafrické republiky, pokud chtějí pomýšlet na postup ze skupiny. Jejich dnešním soupeřem totiž není nikdo jiný než obhájce titulu, Tunis.

Jihoafrická republika se v nedělním zápasu skupiny C proti Guinei dlouho držela, soupeř ale dvěma góly strhl vítězství na svoji stranu. "Prohráli jsme zápas psychologicky. To, co jste viděli, nebyla Jihoafrická republika," řekl rumunský kouč JAR Ted Dumitru. Před dnešním zápasem slíbil, že podobný výkon se ze strany jeho týmu už nebude opakovat. "Jsem zklamaný, ale zaručuji vám, že proti Tunisu nastoupí úplně jiný tým," prohlásil před dnešním zápasem, který uvidí diváci v Alexandrii.

Dumitruův tým ale čeká těžký úkol. Proti JAR dnes nastoupí Tunis, který obhajuje vítězství z posledního poháru. Do letošního turnaje navíc vstoupili vítězně, když si poradili se Zambií 4:1. Největší měrou se o to zasloužil rodilý Brazilec Francileudo dos Santos, který díky svému hattricku určitě bude útočit na tititul krále střelců. "Naše největší síla je, že nemáme hvězdy, ale tým," ocenil svůj tým kouč Roger Lemerre.

Po vysokém vítěství nad Zambií je Lemmerův tým podle bookmakerů favoritem dnešního zápasu s kursem 1.65. Pokud ale věříte Rumunovým slibům o zlepšeném výkonu, můžete si vsadit neprohru Jihoafrické republiky v kursu 1.98 nebo dokonce výhru za 4.75. A jestli se chcete bavit během zápasu, u Betandwin si můžete na zápas Tunis-JAR vsadit live.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama