Vsetín se pokusí oddálit potvrzení poslední příčky

27.01.2006 09:40

Hokejová extraliga již má před sebou pouhých devět kol, ale mnozí považují již dávno za rozhodnuté, kdo skončí na posledním místě. Řadu měsíců ho zaujímá Vsetín, který nemá osud ve svých rukou. I když by dnes obhájce titulu porazil, může přesto při současné výhře Litvínova získat zcela neodvratnou jistotu.

Vsetín od začátku ligy srážely dobré domácí výkony, které ovšem nebyly obvykle odměněny bodovým ziskem. Dělo se tak kvůli velmi slabým závěrům zápasů. Trenéři domácích se tak již dávno soustřeďují s týmem na baráž, k níž ale vůbec nemusí dojít. Mnozí adepti na vítězství v první lize totiž nebudou schopni splnit podmínku kladenou na ně postupovým řádem ohledně jejich mládežnických mužstev.

Pardubice jsou nadále v lehce schizofrenní situaci. Umocnily ji nepovedeným úterním domácím utkáním. Od proniknutí do první čtyřky i od případnému vypadnutí z postupové osmičky je teď tedy dělí stejný počet bodů. Hosté odjeli na Moravu o den dříve i s obráncem Mudrochem, jehož start ale není jistý.

Bookmakeři BetAndWin jednoznačně věří tomu, že Pardubice ve Vsetíně nezaváhají jako Třinec. Vypsali na ně kurs 1,26. Na to, že domácí získají proti dnešnímu soupeři poprvé po sedmi vzájemných duelech alespoň bod, si můžete vsadit v kursu 3,44.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama