Columbus hodlá zastavit vítěznou šňůru Minnesoty

27.01.2006 14:34

Minnesota dlouho vypadala v nejvyrovnanější divizi soutěže jako chudá příbuzná. Dnes ale přijíždí na led Columbusu jako tým, který by rád protáhnul svoji historicky nejdelší sérii vítězství o další zápas.

Columbus doma od Vánoc prohrál jediný zápas ze sedmi, když nedokázal vstřelit gól Detroitu. Svoji střeleckou potenci ale znovu předvedl v úterý při přestřelce s Vancouverem. Kromě dalších hráčů se trefil i obránce Berard, jehož dopingový trest se vztahuje pouze na mezinárodní scénu.

Hostující tým odehrál v lednu venku pouze dvě utkání. Dlouho to ovšem vypadalo, že mu nebude nic platná ani série zápasů hraných na vlastním ledě. Vše se radikálně změnilo minulou středu výhrou nad Torontem. Včerejší výhra nad Nashvillem tak byla již pátou v řadě a Minnesota se alespoň částečně přiblížila konkurentům v severozápadní divizi. Do sestavy se úspěšně vrátil útočník Daigle. Zajímavé bude sledovat, zda se trenér vrátí ke střídání gólmanů, protože Roloson si při vítězném tažení ještě nezachytal.

Bookmakeři BetAndWin ale asi žádné takové překvapení v brance nepřekpokládají. Vítězící Minnesotu považují za favorita v kursu 2,2, přestože bude hrát třetí zápas ve čtyřech dnech. Columbus si zahraje tento týden teprve podruhé, aniž by někam cestoval. Jeho šance na vítězství jsou oceněny kursem 2,6.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama