Zimbabwe chce zaskočit Nigérii

27.01.2006 12:33

Bez zraněného kapitána Jay-Jaye Okochi budou dnes znovu fotbalisté Nigérie, kteří se pokusí zajistit si postup ze skupiny D na Africkém poháru národů. Soupeřem jim bude mužstvo Zimbabwe, které má po úvodní prohře na turnaji nůž na krku.

Nigérie i bez svého důležitého záložníka vstoupila do Poháru vítězně. V prvním utkání je čekal účastník mistrovství světa z Ghany, kterého porazili gólem těsně před koncem. Dnes proti outsiderovi skupiny určitě čekají lehčí zápas. "Jsme zklamaní, že nebudeme hrát na mistrovství světa. Pohár národů je ale pro nás stejně důležitý. Jsme v Egyptě, abychom zde vyhráli," prohlásil útočník Nigérie Kanu, který by měl dnes být mezi náhradníky.

Zimbabwe musí dnes bodovat, aby mělo ještě šanci postoupit ze skupiny. V prvním zápase skupiny totiž nestačili na Senegal, se kterým prohráli 0:2. "V dřívějších zápasech s Nigérií jsme neměli moc o co hrát. Tohle je ale nový zápas, který je pro nás výzvou," řekl obránce Zimbabwe George Mbwando. "Nigérie má lepší hráče, kteří hrají v lepších ligách po celém světě. Tohle je ale fotbal, ve kterém se může stát všechno. Jestli si Nigérie myslí, že Zimbabwe bude snadné sousto, čekejte překvapení," dodal trenér týmu Charles Mhlauri.

Jejich slova ale neberou příliš vážně bookmakeři, kteří na favorita z Nigérie vypsali kurs 1.25. Šance Zimbabwe na vítězství podle nich není příliš velké, proto se nebáli vypsat kurs 10.00. Vsadit si můžete i na další příležitosti, například střelce gólu, a samozřejmostí je možnost tipovat i během zápasu live.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama