Skácel je zpátky. Pomůže to Hearts?

28.01.2006 09:37

Návrat Rudolfa Skácela do týmu je asi jedinou zprávou, která potěšila trenéra Hearts před zápasem s Hibernians. Český střelec si odseděl jednozápasový trest a dnes chce znovu pomoci mužstvu, které bude postrádat několik důležitých hráčů.

Po skvělém vstupu do sezony do vypadalo, že nově vybudovaný tým Hearts bude po dlouhých letech prvním, kdo by mohl ohrozit Celtic a Rangers v boji o titul ve skotské Premier League. Od začátku prosince je ale na jejich výkonech patrný pokles formy. Z posledních pěti zápasů zvítězili jen dvakrát, nad dvěma z nejslabších soupeřů. Na vině jsou mimo jiné zranění, která pronásledují jejich hráče. Kromě kapitána Pressleyho, který nesmí hrát kvůli trestu, tak dnes nenastoupí Roman Bednář, McCann, Barasa a Jankauskas.

Souboj se Celtikem, na který ztrácejí už deset bodů, se tak může změnit na souboj o druhé místo. Ten momentálně svádí Hearts se svým dnešním soupeřem, Hibernians. Hosté na tým trenéra Rixe ztrácejí jen šest bodů, dnešní zápas proto pro ně bude dvojnásob důležitý. Dnes se zřejmě budou muset obejít bez obránce Murphyho, nastoupit by ale mohla nová posila klubu, útočník Killen.

Přestože Hearts mají na svém hřišti s devíti výhrami nejlepší bilanci ve skotské nejvyšší lize, vypsali na jejich výhru v důležitém zápasu kurs 1.75. Myslíte si, že oslabení domácí dnes ztratí další body? Pak si vsaďte na Hibernians; na jejich neprohru je kurs 1.86 a na výhru slušných 4.10.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama