Wolfsburg chce v Dortmundu aspoň bod

28.01.2006 12:41

Lepší časy pamatuje Borrusia Dortmund, která se po zimní přestávce pokusí vylepšit své postavení uprostřed tabulky. Ještě hůř je na tom ale jejich dnešní soupeř z Wolfsburgu. Hosté jsou v polovině soutěže na třináctém místě a na poslední Kaiserslautern mají náskok pouhých šesti bodů.

Mužstvo Tomáše Rosického na podzim rozhodně nepatřilo mezi elitu Bundesligy, jako před lety. Tým bez zraněného Jana Kollera podávalo průměrné výkony doma i venku. Nepříliš šťastnou první půlku sezony zakončil Dortmund třemi prosincovými prohrami.

Hůř než dříve si ale vede také Wolfsburg, který je v tabulce nebezpečně blízko pásma sestupu. Kapitán týmu Stefan Schnoor doufá, že se jim dnes podaří zopakovat výkon, díky kterému loni v Dortmundu zvítězili 2:1. Bral by ale i remízu: "Záleží na tom, jak se bude zápas vyvíjet. Bod by nebyl vůbec špatný," řekl Schnoor, který chce se svým mužstvem získat ztracenou důvěru fanoušků.

Věříte v prvním zápase po zimní přestávce víc domácímu Dortmundu? I přes jejich trápení na ně vypsala společnost Betandwin kurs 1.55. Pokud to podle vás neodpovídá šancím obou týmů, můžete si vsadit na neprohru hostů v kursu 2.20. Tipnout si ale můžete i přesný výsledek, střelce gólu a po začátku zápasu si můžete vsadit i live.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama