New Jersey doufá v návrat Cartera

28.01.2006 14:21

Pořádné problémy začínají mít basketbalisté New Jersey. Zatímco ke konci roku drtili jednoho soupeře za druhým a zvítězili v deseti zápasech v řadě, teď jako by nevěděli, jak se vyhrává. A aby toho nebylo málo, kvůli problémům se zády včera nenastoupil nejlepší střelec Carter, nad jehož startem visí otazník i dnes.

I přes propad formy New Jersey stále vede Atlantickou divizi. Není to ale ani tak kvůli výkonů Nets, jako spíš kvůli "síle" soupeřů, z nichž nikdo nemá kladnou bilanci. Po fantastické sérii 10 výher přišel propad; New Jersey doplatilo na těžký rozvrh, který je poslal postupně do San Antonia, Memphisu a Dallasu. Pak si sice spravili náladu proti Indiana a Philadelphii, z dalších pěti zápasů ale vyhráli jen jednou. Poslední matný výkon podali včera v Portlandu, kde prohráli 83:88; týmu chyběl Vince Carter, který je s 24 body na zápas tahounem Nets.

Pokud bude Carter chybět delší dobu, čekají jeho mužstvo krušné časy. Jeho absence by dnes ale určitě nevadila Seattlu, kam New Jersey zavítá. Supersonics mají totiž své vlastní problémy. Po sérii špatných výsledků vybojovali dvě výhry ve Phoenixu a Utahu, ve čtvrtek ale doplatili na fantastickou formu Dallasu, který je porazil 104:97. Settlu navíc chyběli dva důležití hráči, rozehrávač Ridnour a Radmanovič, který si konečně vybojoval místo v základní sestavě. Zodpovědnost tak znovu byla především na dvojici Ray Allen-Rashard Lewis, která ale na Dallas sama nestačila. Ridnour by už se mě dnes znovu vrátit do sestavy.

Ani jeden z dnešních soupeřů příliš nevyniká pod košem, dá se proto očekávat souboj, který by mohla rozhodnout střelba z perimetru. Věříte víc domácím, kteří po vynikající minulé sezoně mají letos co dohánět, nebo jejich soupeřům? Vsaďte si na zápas Seattle - New Jersey u Betandwin!
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama