Bolton chce porazit Arsenal i podruhé

28.01.2006 13:15

S poslepovanými sestavami půjdou do dnešního kola FA Cupu fotbalisté Boltonu a Arsenalu. Zatímco několik fotbalistů domácích hraje na Africkém poháru národů, trenér Arsenalu Arsene Wenger nechá některé své hráče odpočívat.

Prioritou Arsenalu je pochopitelně Liga mistrů. V tabulce Premier league je londýnský klub až na pátém místě, proto se nelze Wengerovi divit, že dnes nepostaví nejsilnější sestavu. Na hřišti by se neměl objevit Thierry Henry a obránce Lauren, jejichž zranění nechce trenér riskovat. Odpočívat možná bude i brankář Lehmann, chybět kvůli zraněním budou i Gilberto, Ashley Cole, Clichy a Cygan. Fabregas dostal trest a Adebayor, Toure a Eboue hrají za své týmy na Africkém poháru národů.

Turnaj v Egyptě ale oslabil i domácí Bolton, kterým bude chybět Jay-Jay Okocha, Faye, Jaidi a El-Hadji. Dobrou zprávou pro trenéra je ale návrat japonského záložníka Nakaty, který by měl díky zdravotním problémům Garyho Speeda a Fadigy nastoupit od začátku.

Bolton se s Arsenalem utkal začátkem prosince; na svém hřišti se radoval z vítězství 2:0. "Už dřív jsme proti nim měli dobré výsledky, tentokrát jsme ale jasně dominovali," vzpomíná na utkání manažer Boltonu Sam Allardyce. Myslíte si, že svůlj výkon dnes zopakují? Pak si nenechte ujít kurs 2.95, který proti oslabenému Arsenalu je. Hráče ale bude postrádat i Bolton a pokud věříte, že dnes Arsenal dokáže uspět, kurs na něj je 2.20.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama