Carolina si prohodí s Atlantou domácí prostředí

28.01.2006 15:31

Jihovýchodní divize patří již tradičně v NHL mezi ty nejslabší. Suverénně ji ovládla Carolina a může se snadno stát, že bude jejím jediným reprezentantem v play off. Dnes na její led přijede Atlanta, která by s tímto stavem ještě ráda něco udělala.

Oba týmy se potkaly v této sezóně již pětkrát. Naposledy to bylo ve čtvrtek v opačném gardu. Carolina snadno zvítězila, přestože hrála třetí zápas ve čtyřech dnech a do hry nasadila náhradního gólmana Warda. Dnes by opět měl chytat Gerber. V útoku asi bude znovu chybět Stillman, i když se jeho stav lepší. Po páteční operaci naopak bude dlouho mimo Cullen. Do obrany se vrátil Wesley a chybí v ní tedy již jen A. Ward. Před utkáním proběhne slavnostní rozloučení s útočníkem Ronem Francisem, který zde působil úspěšně ve funkci kapitána týmu.

Atlanta se při své cestě vzhůru zadrhla v nejméně vhodnou chvíli. Čtyři prohry v řadě připomínají nejhorší říjnové a prosincové časy. Rozdíl je v tom, že se nyní nemůže Atlanta vymlouvat na zraněné. Nepomohl ani návrat Bondry do útoku, v němž již tedy chybí pouze Holík. Hosté byli prvním týmem, který na ledě Caroliny v této sezóně dokázal zvítězit. Podařilo se jim to v listopadu hned dvakrát.

Bookmakery z BetAndWin toto ale evidentně nijak nestraší. Na Atlantu vypsali kurs 3,25. Mnohem více totiž věří Carolině, která v lednu prohrála pouze jediný zápas a to ještě venku. Kdo stejně jako oni věří, že domácí hosty porazí v novém roce i potřetí, má k dispozici kurs 1,85.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama