Třinec jede v extralize v tomto týdnu poprvé ven

29.01.2006 09:35

Další z přímých soubojů o play off uvidí dnes Holešovice. Sedmá Sparta přivítá na tamním ledě devátý Třinec. Hosté však ztrácí na svého soupeře jediný bod a je tedy zřejmé, o jak důležitý duel půjde.

Sparta prohrála v normální hrací době v lednu jediný zápas, když nestačila v pražském derby na Slavii. Jistotu postupu ale stále nemá. Do sestavy proto láká další posily. V pátek se dvěma přihrávkami blýskla jedna z nich. Útočník Hlinka jimi zaokrouhlil svůj celkový počet bodů nasbíraných v extralize na tři stovky. Obránce Pilař chyběl kvůli viróze. Na ledě se dnes v domácím dresu opět neobjeví Kašpařík, Ton ani Sivek.

Třinec tento týden zatím hrál pouze na vlastním ledě. Dvěma výhrami od sebe oddálil dva případné další konkurenty v boji o play off. Venku se mu však postupně přestává dařit. Z posledních šesti zápasů dokázal vyhrát jako host pouze jednou. Před deseti dny nebodoval ani na ledě posledního Vsetína. Páteční zápas neodehráli Martynek, Skořepa a Paroulek.

Bookmakeři BetAndWin předpokládají, že si Sparta pozici v první osmičce upevní. Na její výhru vypsali kurs 1,59, ačkoli letos proti svému soupeři nezískala ještě žádný bod. V minulých sezónách ale bylo vše naopak. Byl to Třinec, který nedokázal proti Spartě získat tříbodové vítězství dlouhé tři roky. Na jeho případnou dnešní výhru si lze vsadit v kursu 3,95.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama