Phoenix sehraje páté utkání během sedmi dnů

29.01.2006 16:59

Program NHL letos ovlivnily zimní olympijské hry a utkání tak jdou v ještě rychlejším sledu, než bývá zvykem jindy. Své o tom mohou vyprávět oba týmy, které se dnes potkají ve Phoenixu. Domácí odehrají již páté a hosté čtvrté utkání v tomto týdnu.

Phoenix nejprve neúspěšně cestoval, když vyhrál až třetí utkání na ledě slabého St. Louis. Včera se ale vrátil domů a v divizním duelu jasně předčil San Jose. Ze sestavy mu tento týden vypadl zraněný útočník Sanderson a celý měsíc již chybí obránce Morris. Zajímavé bude, zda trenér Gretzky opět postaví do branky Josepha, který byl vyhlášen hvězdou včerejšího zápasu. CuJo před deseti lety přestoupil právě do týmu, který bude dnešním soupeřem Phoenixu.

Edmonton nemá výrazný problém se zraněnými hráči, ale klid v sestavě není. V obraně vznikl po příchodu našeho Špačka a Tarnstroma z Pittsburghu přetlak. Podobná situace je mezi gólmany. V brance se teď pravidelně střídají Markkanen a Morrison, zatímco Conklin jenom poslouchá spekulace o svém přestupu. Na řadě by dnes měl být finský gólman, který ale minulou sobotu na ledě Phoenixu neuspěl.

Vzájemné utkání obou týmů se v minulém týdnu rozhodovalo až v samostatných nájezdech, v nichž byli úspěšnější domácí. Bookmakeři BetAndWin očekávají, že se dnes hostům povede odveta. Na Edmonton, který vyhrál v tomto týdnu na kluzištích týmů pacifické divize již dva zápasy, vypsali kurs 2,15. Na unavenější Phoenix nabízí kurs 2,65.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama