Real se popere o Ligu mistrů s Vigem

29.01.2006 14:26

Těžká zkouška čeká dnes fotbalisty Realu. Bílý balet zavítá do Viga; zde se utká s místním Vigem, který je jedním z je jedním z jeho konkurentů v boji o příští Ligu mistrů.

Realu se po zimní přestávce daří. V týdnu porazil v poháru Betis; z posledních sedmi zápasů tak madridský klub vybojoval šest vítězství. "Daří se nám, pořád ale je co zlepšovat," řekla před zápasem mladá brazilská hvězda Realu Robinho. "Lepšíme se každým zápasem a doufám, že v tom budeme pokračovat," dodal Robinho.

Celta ale dnes udělá vše pro to, aby byla prvním soupeřem Realu, který ho v tomto roce porazí. Svěřenci trenéra Vazqueze mají doma bilanci 7-0-2 a na Real ztrácejí pouhé tři body. I oni prožívají dobré období - od prosincové porážky v Barceloně neprohráli; naposledy si tři body odvezli ze hřiště Malagy.

Za dominantní Barcelonou je několik týmů, které mají šanci na účast v Lize mistrů. Dnešní zápas je utkáním dvou z nich, prohra by proto pro jednoho z nich byla velmi nepříjemná. Věříte, že Celta Vigo před svými diváky dokáže rozjetý velkoklub porazit? Betandwin vypsali na domácí fotbalisty poměrně vysoký kurs 3.65. Nebo si myslíte, že Real oplatí domácímu Vigu prohru 2:3, kterou s ním utrpěl v Madridu? Pak si vsaďte na hosty s kursem 1.90. A pokud se chcete bavit u televize, vsadit si můžete kdykoli v průběhu zápasu live.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama