Nového trenéra Lecce čeká premiéra proti Interu

29.01.2006 17:58

Mizerné výkony posledního týmu italské Série A Lecce stály místo jejich trenéra Baldiniho. Nový kouč Roberto Rizzo si jen těžko mohl představit horší začátek. Na hřiště jeho nového mužstva totiž zavítá milánský Inter, který se pyšní sérií dvanácti zápasů bez prohry.

Rizzo je třetím trenérem, který letos Lecce povede. Jeho úkolem bude vyhnout se sestupu. "Je to těžká situace, ale uděláme vše pro to, abychom zůstali v Sérii A," řekl nový kouč před těžkým utkáním. Nebude to lehký úkol; ztráta několika bodů sice není velká, z posledních šesti zápasů ale vybojovali jen dva body a najít formu nebude určitě jednoduché.

Určitě ne dnes, kdy k nim zavítá Inter. Milánský klub v lize od listopadu neprohrál a díky své šňůře se dostal až na druhé místo v tabulce. Juventus ale dnes vyhrál a Inter tak na něj ztrácí už jedenáct bodů. Bodovat proti slabému soupeři je proto nutností.

Domácím bude chybět zraněný Pinardi, zato se jim vrátil útočník Saudati. Hosté nastoupí bez potrestaného záložníka Stankoviče a zraněného Recoby, branku Lecce by proto měli ohrozit Adriano s Cruzem. Podle bookmakerů se útok Interu proti jedné z nejhorších obran v Sérii A prosadí - kurs na hosty je 1.35. Myslíte si, že by se vliv nového trenéra mohl projevit už dnes proti tak silnému soupeři? Neprohru Lecce si můžete vsadit v kursu 2.64.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama