Cleveland se chystá na oslabené Charlotte

30.01.2006 12:36

Lepšího soupeře si nemohli přát basketbalisté Clevelandu, kteří táhnou šňůru pěti vítězství v řadě. Dnešním soupeřem jim totiž bude tým plný marodů, Charlotte.

Hru hostujících Kavalírů v novém roce poznamenalo zranění Larryho Hughese. Bez něj jako by si Cleveland nevěděl rady a nepomohly ani vynikající výkony LeBrona Jamese. Výsledkem byla mimo jiné série šesti porážek v řadě. Prohrou v Golden State jako by se ale všechno zlomilo. Od té doby odehrál jeden z nejlepších týmů Východní divize pět zápasů v řadě, ve kterých nenašel přemožitele. Jejich formu odnesl včera Phoenix, který s Clevelandem prohrál 106:113.

Domácí Charlotte nepřestává provázet smůla. Konečně se jim začali uzdravovat hráči, marodku ale rozšiřují další. Když se jim v pátek zranil rozehrávač Knight, zbyl ze základní sestavy už jen pivot Primoz Brežec. Mezi zraněnými jsou Gerald Wallace, Emeka Okafor, Kareem Rush, z náhradníků pak Bogans a May. Návrat Voskuhla a Elyho sice posílil Bobcats pod košem, ztráta Wallace a nyní možná i Knighta je ale mnohem horší.

Charlotte vyhráli v lednu jediný zápas a čtrnáct jich prohráli. S jedenácti porážkami v řadě jsou momentálně nejhorším týmem NBA. Myslíte si, že Cleveland dnes převálcuje oslabené Bobcats, nebo jako kouč Bickerstaff věříte, že Charlotte už konečně přeruší černou sérii? Vsaďte si na zápas Charlotte-Cleveland u Betandwin!
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama