Odpočinutá Ottawa nastoupí proti Bostonu

30.01.2006 15:38

Ottawa odehrála v minulém týdnu pouze dva zápasy a mohla se připravit na dva náročnější týdny, které ji čekají před olympijskou přestávkou. Začne dnes proti Bostonu, který sehrál od minulého pondělí včetně naopak čtyři utkání. Naznačil v nich pokus o záchranu své nelichotivé situace.

O domácím týmu bylo hodně slyšet, přestože tři dny nehrál. Poslední oběť Ottawy se totiž cítila dotčena řečmi, které se po čtvrtečním zápase vedly. Byl jí tým Montrealu, který dal díky své naprosté neproduktivitě předčasný dárek Haškovi ke včerejším 41. narozeninám. Oslavenec si dnes odpočine a pustí do branky Emeryho. Včera si obul brusle i Havlát, ale jeho návrat na led je spíše v nedohlednu.

Boston v sobotu poprvé po dvou týdnech nezískal žádný bod. Stále se mu tedy nepodařilo opustit poslední příčku severovýchodní divize. Do hry se mu vrátil obránce Leetch, ale útočníci Murray, Žamnov a Isbister zatím nejspíše zůstanou na listině zraněných. Totéž platí o obránci Moranovi a brankáři Toivonenovi. Delší dobu již nedostal šanci v obraně Šlégr. Trenér ale mnohem spíše bude řešit otázku brankářského postu. Thomas v sobotu poprvé prohrál, ale jeho čísla jsou velmi přesvědčivá. Zároveň se ovšem uzdravil Raycroft, který o víkendu chytal na farmě a dnes by již měl cestovat s prvním týmem.

Pro bookmakery BetAndWin je v tomto divizním duelu favorit jasně dán. Na Ottawu vypsali kurs 1,5. Boston naopak podle nich v hlavním městě Kanady nevyhraje v této sezóně ani na třetí pokus. Proto na něj vypsali kurs 5,0.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama