Zimbabwe chce proti Ghaně překvapit

31.01.2006 10:25

O čest chtějí bojovat fotbalisté Zimbabwe, kteří dnes nastoupí k poslednímu zápasu ve skupině D na Africkém poháru národů. V předchozích dvou zápasech sice ještě nevstřelili gól, dnes si ale brousí zuby na Ghanu.

Po dvou předchozích prohrách se pod trenérem Zimbabwe Muhlaurim kýve jeho křeslo. On sám ale jejich účinkování na Poháru nevidí nijak tragicky. "Naše skupina je těžká, ale myslím, že jsme nehráli špatně. Doplatili jsme hlavně na nedostatek koncentrace v klíčových momentech," řekl před dnešním zápasem Muhlauri.

Ghana, která má stejně bodů - tři - jako Senegal, se kterým bojuje o postup, dnes určitě nebere nic jiného než vítězství. Trenér Dujkovič má ale několik starostí. Otazník visí nad startem Stephena Appiaha, který se zranil v zápase se Senegalem. Chybět bude určitě Laryea Kingston, který dostal trest na čtyři zápasy po potyčce se Senegalcem Beyem. Dobrou zprávou je ale pro Dujkoviče návrat Sammyho Kuffoura po zranění.

Pro motivovanou Ghanu by dnes podle bookmakerů neměl být problém porazit Zimbabwe, proto na favorita vypsali nízký kurs 1.25. Věříte, že dnes Zimbabwe urve první body? Pak si vsaďte neprohru outsidera v kursu 3.21. Ve skupině D zatím moc gólů nepadalo a pokud si myslíte, že tento trend bude pokračovat i dnes, možná není od věci zkusit kurs 1.90 na to, že padnou maximálně dvě branky.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama