Toronto zůstává na Floridě i dnes

31.01.2006 14:21

Tampa Bay se v NHL po víkendovém cestování vrací na svůj led. Čeká ji čtvrtý zápas v šesti dnech proti týmu, který se včera pokusil nabrat dech. Toronto by ovšem po dlouhé sérii neúspěchů potřebovalo získat nějaké body i dnes.

Dnes domácí tým prožil víkend dvou tváří. V sobotu Tampa dokonale zaskočila Philadelphii, aby o den později odevzdala body na ledě divizního konkurenta ve Washingtonu. V brance se od poloviny ledna pravidelně střídají Grahame a Burke. Pokud bude chtít trenér nastoupený trend udržet, měl by dnes chytat druhý z nich. V obraně poslední utkání neodehrál Sydor kvůli zranění ve tváři ze sobotního duelu. V útoku chyběl Cibák.

Toronto včera ukončilo černou sérii osmi porážek již letošní třetí výhrou nad Floridou. Body si připsalo právě včas, aby se udrželo na osmé příčce východní konference. Ani včera se do sestavy nevrátil obránce McCabe a všichni tedy doufají, že se tak stane dnes. V obraně chyběli i jeho kolegové Berg a Colaiacovo a první třetině odstoupil Chavanov. Mužstvu se ale vydařily přesilovky, když proměnilo hned tři.

Bookmakeři BetAndWin dávají v zápase týmů, které dělí v tabulce čtyři body podstatně větší šance domácím. Na Tampu Bay vypsali kurs 1,85. Hosté u nich ani po včerejším vítězství příliš v ceně nestoupli. Na Toronto lze sázet v kursu 3,25.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama