Sunderland se chce odrazit ode dna

31.01.2006 17:12

V nezáviděníhodné situaci jsou fotbalisté Sunderlandu. S devíti body jsou zatím suverénně poslední a jestli se chtějí udržet v Premier League, musí okamžitě začít vyhrávat. Minule si odvezli tři body ze hřiště týmu West Bromwich. Zvítězí i dnes proti Middlesbrough, který má sám sestupové starosti?

Lepšího soupeře si dnes Sunderland mohl jen těžko vybrat. Middlesbrough je poslední dobou úplně z formy, kterou jen podtrhl dva týdny starý debakl 0:7 na hřišti Arsenalu. Hosté jsou navíc jediným týmem kromě West Bromwiche, který Sunderland letos dokázal porazit. Na konci září vyhrál nejhorší tým Premier League na hřišti Middlesbrough 2:0. Hosté se dnes musejí vypořádat s absencí několika hráčů; chybět budou Riggott, Kennedey, Boateng, Ehiogu, Morrison a Parlour, kvůli různým zraněním zřejmě nenastoupí ani Southgate, Rochemback a Cattermole.

Zranění hráči jsou ale i na straně domácích. Na marodce jsou McCartney, Wright, Elliott a Brown, vrátit by se ale konečně mohl obránce Steve Caldwell. "Oba týmy mají problémy a nutně potřebují body," řekl trenér Sunderlandu Mick McCarthy. "Pod tlakem jsou obě mužstva," dodal. Jeho tým má ale přeci jen problémů víc; krátce po polovině soutěže ztrácejí na předposlední Portsmouth osm bodů a pokud se chce v nejvyšší soutěži udržet, musí v podobných zápasech proti slabším soupeřům bodovat.

Podle bookmakerů nemá zápas dvou slabých soupeřů výrazného favorita. Betandwin lehce favorizují Middlesbrough s kursem 2.50, na domácí vypsali 2.65 a na remízu kurs 3.10. Vsadit si ale můžete i na další příležitosti, například na počet gólu nebo na to, který hráč branku vstřelí.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama