Oslabený Arsenal chce napravit vyřazení z pohárů

01.02.2006 12:58

Na všech frontách má poslední dobou problémy slavný Arsenal. Londýnský klub vypadl hned ze dvou pohárových soutěží na britských ostrovech a před dnešním utkáním s West Hamem má znovu problémy se sestavou.

Dostat se do Ligy mistrů je po vyřazení z pohárů v podstatě už jediným letošním úkolem Arsenalu. Ještě před pár lety suverénní klub ale i s tím zřejmě ještě bude mít problémy. Nečekaně hodně bodů ztrácí londýnský klub v zápasech na cizích hřištích; s devíti body, posbíranými venku, patří mezi podprůměrná mužstva. Naštěstí se mohou spolehnout na výkony před domácím publikem, kde dosud vyhráli devět z jedenácti zápasů. Poslední prohru v Evertonu budou chtít dnes na svém hřišti bezpochyby napravit. Nemusí to být ale úplně jednoduché, postrádají totiž hodně hráčů. Kvůli různým zraněním nenastoupí Lauren, Ashley Cole, Clichy, Cygan, kvůli trestu zůstanou na lavičce i Reyes a Fabregas. Do Egypta na Africký pohár národů navíc už před časem odcestovali Adebayor, Toure a Eboue.

To hosté mají problémů daleko méně. S 32 body se pohybují v klidném středu tabulky, daleko od pásma sestupu a jen devět bodů za čtvrtým Tottenhamem. Po sérii neúspěchů navíc chytli formu; v polovině ledna si nejprve přivezli tři body ze hřiště Aston Villy a před týdnem doma porazili Fulham. Dnes sice nastoupí bez potrestaného obránce Daillyho, zato se jim vrátí brankář Carroll a hrát by mohl i nově příchozí Dean Ashton.

Výkony West Hamu v posledních zápasech ocenil i trenér Arsene Wenger, jehož tým dokázal v posledních letech hosty vždy porazit. Podaří se jim to i dnes v oslabené sestavě? Podle bookmakerů ano, proto na Arsenal vypsali kurs 1.35 a na hosty vysokých 9.00. Pokud vás nízký kurs na domácí neoslovil, vsadit si jako vždy můžete třeba na střelce gólu nebo počet branek a pokud vám ani to nestačí, na Betandwin si můžete od 21.00 vsadit na zápas live.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama