Arsenal ve šlágru přivítá Manchester Utd.

03.01.2006 17:38

Souboj šestého Arsenalu Londýn s druhým Manchesterem United čeká stadion Highbury dnes ve 21:00 ve šlágru kola anglické ligy. Zápasy těchto mužstev bývají tradičně vyhrocené. Tentokrát však v soupiskách týmů budou chybět dlouholetí bývalí kapitáni Vieira a Keane, kteří se na vyhrocené atmosféře nejednou významně podíleli.

Ostatně vliv obou v nedávné minulosti ústředních postav potvrzuje i záložník arsenalských Gunners Freddie Ljungberg: "Bude to něco nového bez Vieiry a Keaneho v tomto zápase. Možná ubude emocí." Podle Gary Nevilla, kapitána United, se jedná o důležitý zápas pro oba týmy se stejnou ambicí - zisk tří bodů.

Právě Ljungberg ale pro nemoc nenastoupí, jeho spoluhráč van Persie má opět potíže s kolenem a jeho účast se rovněž neočekává. Přesto bude Arsenal nebezpečný a jistě potvrdí svoji pověst silného domácího týmu - vždyť zvítězil v 8 z 9 zápasů na Highbury. Slabší výkony venku jsou ale příčinou až šesté příčky v tabulce, přestože poslední zápasy naznačily opětovný vzestup Gunners, kteří navíc už třikrát v řadě neinkasovali.

United mohou nastoupit v pozici klidnějšího. V lize neprohráli již 10 zápasů včetně klání s londýnskou Chelsea. Poslední dvě ligová utkání proti Arsenalu navíc vyhráli a i současný náskok čtyř míst a jedenácti bodů v tabulce jim mohou dodávat potřebný klid. Mohou se navíc pyšnit pozicí nejlépe střílejícího celku na hřištích soupeřů, vsítili 20 branek v 10 venkovních zápasech.

Zápas se stal nejtipovanější sázkovou událostí dne na soutěžním webu Eurotip.cz. Nejvíce se věří domácímu Arsenalu, na který si můžete vsadit přes internet u sázkové kanceláře Betandwin v kursu 2.4. O něco méně hráčů tipuje remízu. Manchesteru se přes vynikající formu příliš nevěří. Máte-li nedůvěru širší veřejnosti za neoprávněnou, můžete si vsadit Ďábly z Manchesteru v kursu 2.75.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama