Nashville dnes končí své cestování na ledě Dallasu

01.02.2006 15:35

Dallas je specialistou na novinku letošní NHL. Neprohrál ještě žádné utkání, ve kterém se o vítězi rozhodovalo až v samostatných nájezdech. Pokud by k nim došlo dnes, nebude mít ale lehkou úlohu, protože proti němu nastoupí v hostující brance český brankář Vokoun.

Domácí tým poslední čtyři zápasy v řadě v normální hrací době přivedl k remíze, aby vždy posléze soupeře překonal. Celkově tímto způsobem končila v lednu skoro polovina zápasů Dallasu. Z pondělního utkání neodešel ve zdraví Modano, který včera netrénoval, ale dnes předpokládá, že hrát bude. Naopak bude nadále chybět obránce Niinimaa a náš útočník Svoboda. Ten je sice již zdráv, ale trenér nemá příliš mnoho důvodů měnit vítěznou sestavu.

Nashville se nejprve minulý týden výrazně přiblížil čelu centrální divize, když dvakrát přemohl Detroit, ale závěr týdne již nebyl podle jeho představ. V pondělí o sobě dal vědět na poli přestupů, když si stáhnul ze St. Louis jeho nejlepšího střelce. Centr Sillinger přišel skoro za nic a určitě notně zamíchá se sestavou. V ní by mohl asi dnes kromě Legwanda chybět kvůli zápěstí i náš obránce Židlický.

Bookmakeři BetAndWin se nenechali zmíněným přestupem nijak zvlášť ovlivnit a vypsali na Dallas kurs 1,95. Přiliš tedy nevěří, že by Nashville na jeho ledě mohl ve své krátké historii teprve potřetí uspět. Na hostující celek nabízí kurs 3,0.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama