Strádající Vancouver zajíždí do Dallasu

 
04.01.2006 15:08

Zajímavý duel zámořské NHL bude dnes hostit Dallas. Na jeho led zavítá Vancouver, kterému se od druhé poloviny prosince téměř nic nedaří. Domácí tým ovšem své fanoušky v minulých zápasech na vlastním ledě také příliš nepotěšil. Oba týmy mají tedy co napravovat.

Dallas totiž z posledních 4 domácích utkání vyhrál pouze nad St. Louis. Byl to také poslední zápas, v němž dokázal vstřelit více než dva góly. Několik posledních utkání vynechali útočník Barnes a obránce Boucher. Jejich start je nejistý i dnes. Zajímavé také bude sledovat míru trpělivosti domácího trenéra s neproduktivní finskou útočnou řadou, kterou tvořili v minulých zápasech Kapanen, Hagman a Miettinen. Tým při jejich pobytu na ledě příliš často inkasuje.

Vancouver dostává v posledních zápasech poměrně hodně gólů, ať je na ledě kdokoli. V posledních 8 utkáních pouze jednou obdržel méně než 3 branky a není tedy divu, že si v nich připsal jedinou výhru. Brankářská jednička Vancouveru Cloutier je mimo možná až do konce sezóny. Dnes je také s otazníkem start dvou důležitých obránců. Jovanovski neodehrál dva minulé zápasy a v pondělí záhy odstoupil též Sami Salo.

BetAndWin vypsanými kursy favorizuje domácí Dallas (1,95), na výhru trápícího se Vancouveru si můžete vsadit v kursu 3,0. Pro náročnější sázkaře je k dispozici řada doplňujících sázek, jako jsou počet gólů, vítěz první třetiny, či možnost tipnout si na Dallas v handicapu.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama