New Jersey se utká s Montrealem o místo v osmičce

05.01.2006 18:39

Na ledě v New Jersey se dnes střetnou týmy, které se zatím oprávněně strachují o to, zda pro ně sezóna neskončí se začátkem play off. Domácí podobně jako hosté z Montrealu balancují na hraně postupové osmičky. Pro české fanoušky bude duel zajímavý i množstvím českých hokejistů, kteří se v něm objeví na ledě.

Hlavní pozornost bude upřena na uzdraveného útočníka Patrika Eliáše. Po dlouhém procesu léčby žloutenky v úterý konečně nastoupil a odehrál více než 15 minut s jednou gólovou přihrávkou. Místo v sestavě mu udělal po rozhodnutí trenéra Mogilnyj, jenž byl dokonce dán k dispozici ostatním týmům na listinu volných hráčů. Brankář Brodeur musel čelit při první vychytané nule v sezóně pouze 16 střelám. Tým potřebuje, aby své výkony pokud možno právě na této pro něj dříve obvyklé úrovni stabilizoval.

Montreal se v úterý po delší době představil vlastnímu publiku a dnes hraje zase venku. Na cestách se mu do konce první listopadové dekády dařilo, ale od té doby vyhrál venku pouze 1 zápas z 12. Na listině zraněných je od minulého pondělí Plekanec. Uzdravili se však konečně další dva naši hráči. V posledním zápase se vedlo v útoku lépe olympioniku Bulisovi než Bonkovi. Nespokojený trenér nechal odpočívat Ribeira a uvítal v sestavě uzdraveného Begina.

Bookmakeři internetové kanceláře BetAndWin favorizují domácí New Jersey, na které vypsali kurs 2,1, ačkoli v počtu získaných bodů v posledních 10 zápasech jsou si obě mužstva rovna. Vzájemné zápasy obou týmů jim dávají ovšem za pravdu, protože Montreal vyhrál v New Jersey pouhé 1 z posledních 13 utkání. Dnes si lze na případný úspěch hostů vsadit v kursu 2,7.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama