Prohrávající Chicago dnes hostí Nashville

 
08.01.2006 11:57

Chicago v NHL vstoupilo do nového roku se stejnými výsledky, kterými končilo ten starý. Jeho šňůru zápasů bez výhry již „zdobí“ devět korálků. Dnes na jeho led ale zajíždí Nashville, kterému se po Vánocích také přestalo dařit. V probíhající sezóně je zvyklý na jiné výsledky, než jsou dvě výhry v sedmi utkáních.

Chicago v tomto týdnu vstřelilo pouze čtyři góly ve třech zápasech. Na jeho produktivitě se tedy nijak kladně neprojevilo, že se po dvou měsících vrátil útočník Tuomo Ruutu. Do prvního útoku byl začleněn náš Vrbata, který na přelomu roku přišel z Caroliny, ale ani on zatím nepřinesl v útoku potřebnou změnu. Již čtyři zápasy v řadě odchytal náhradní brankář Anderson, protože Chabibulin se při problémech s třísly teprve dnes bude pokoušet alespoň bruslit. Do obrany by se měl vrátit po dvou utkáních suspendovaný Špaček..

Nashville odehraje v novém roce už pátý zápas v osmi dnech. V pátek neuspěl v bitvě o vedení v centrální divizi doma proti Detroitu. I u něj se projevují problémy s produktivitou střelby. Do jeho útočných řad se po dlouhé době dnes vrátí Walker. Trenér však na druhé straně pravděpodobně nechá odpočívat jednoho z nejlepších střelců týmu Hartnella, který ho rozezlil svým pátečním vyloučením. Do hry by se měl vrátit náš obránce Židlický. Útočníci Nichol a Stevenson jsou svému návratu na led blízko, ale ten se dnes zřejmě ještě neuskuteční..

Mužstva se dnes utkají v této sezóně již počtvrté, což není dívu, protože jsou ze stejné divize. Nashville předchozí tři vzájemná utkání vyhrál při celkovém skóre 16:7. I proto je dnes jako hostující tým favoritem v kursu 2,05. Pokud ovšem někdo rád sází proti nejrůznějším sériím a připočte zřejmou únavu hostů z náročného programu, jistě nepohrdne kursem 2,95 na domácí Chicago..

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama