New Jersey se pokusí prodloužit sérii v San Antoniu

10.01.2006 16:12

Basketbalovou podívanou nejvyšší kvality slibuje dnešní zápas San Antonia s New Jersey. Domácí tým je na své palubovce téměř k neporažení, to je ale jen další výzva pro hosty, kteří vyhráli už deset zápasů v řadě.

Špatnou zprávou pro New Jersey je, že by dnes nemusel nastoupit Richard Jefferson. V minulém zápase odehrál jen dvě minuty a pak musel odstoupit kvůli bolestem v zádech. Přitom právě on, Vince Carter a rozehrávač Kidd stojí za fantastickou výherní šňůrou hostů.

San Antonio je po návratu Ginobiliho v podstatě kompletní. Zdravotní problémy sice už delší dobu pronásledují jejich klíčového hráče Tima Duncana, na hřišti to ale není znát. Dnes by měl rodák z Panenských ostrovů znovu řádit vzhledem ke slabší podkošové sestavě Nets Krstič-Collins, která mívá často problémy s fauly. Dobrou zprávou pro tým je, že svou - možná jen dočasnou - roli náhradníka přijala argentinská hvězda Manu Ginobili dobře.

Spurs mají po poslední prohře ve Phoenixu co napravovat. Myslíte si, že právě jim se podaří přerušit vítěznou sérii Nets, nebo věříte rozjetým hostům? Vsaďte si na dnešní šlágr NBA!
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama