Colorado se pokusí prodloužit vítěznou sérii proti Montrealu

11.01.2006 15:55

V NHL jsou dnes na programu čtyři mezikonferenční utkání. Colorado v jednom z nich hostí Montreal. Vzájemná utkání již nemají takový náboj jako v době, kdy za Colorado chytal Roy, se kterým Montreal naposledy vyhrál celou soutěž. Přesto však bude jistě velmi zajímavé.

Colorado od silvestrovského večera včetně vyhrálo již pět zápasů (jeden v samostatných nájezdech). Zahájilo tak útok nejen na pozici v postupové osmičce, ale dostalo se do hry i o čelo severozápadní divize. Pondělní zápas již neodehrál v útoku Turgeon, který byl velmi platným hráčem hlavně na začátku sezóny, kdy se mužstvu obecně nedařilo. Spolu s ním zůstanou i dnes mimo útočníci Konowalchuk a May.

Montreal je na tom ve své konferenci i divizi hůře než jeho dnešní soupeř. V sobotu sice porazil Ottawu, ale to hrál doma. Dva zápasy v řadě nevyhrál již dva měsíce. V sobotním utkání skvěle zachytal náhradník Huet a trenér ma zamotanou hlavu z rozhodování, komu dnes dát v brance přednost. Alespoň se mu ale až na Plekance vyprázdnila marodka.

Colorado prožívá nejlepší období sezóny i díky tomu, že se výrazně zlepšil brankář Aebischer, který byl dokonce vyhlášen defenzivním hráčem minulého týdne. V obraně domácích se dnes poprvé proti svému bývalému týmu představí Brisebois a na jejich výhru si můžete vsadit v kursu 1,9. Montreal naopak vyhrál od konce první listopadové dekády venku pouze jedno utkání ze třinácti. I proto ho bookmakeři BetAndWin dnes postavili do role outsidera v kursu 3,15.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama