Vaidišová má namířeno do finále

11.01.2006 16:55

Jako rozená vítězka hraje ve svých teprve šestnácti letech česká tenistka Nicole Vaidišová. Po skvělé loňské sezoně vstoupila úspěšně i do té letošní a na turnaji v Sydney je už v semifinále. V něm ji čeká Italka Schiavoneová, na kterou už loni dvakrát narazila.

Nejvíc se Vaidišová v Sydney nadřela v prvním kole s domácí Stosurovou. Po prohraném druhém setu ale znovu prokázala své ocelové nervy a ve třetí sadě nedala soupeřce šanci. Další zápasy pak odehrála bez komplikací, nejdříve ve dvou setech porazila kvalifikantku Fedakovou a ve čtvrtfinále jí za stavu 6:3 3:1 pro Češku vzdala Daniela Hantuchová.

Italka po hladkém vítězství nad Japonkou Sugiyamaovou měla namále s další kvalifikantkou, Číňankou Yanovou. Tie break ve druhém setu ale zvládla a ve třetím setu už měla navrch. Očekávalo se, že v dalším kole skončí, čekala ji totiž první nasazená Kim Clijstersová, která ale k utkání nenastoupila.

Vaidišová i Schiavoneová se loni na kurtu dvakrát potkaly. Na grandslamovém Roland Garros se radovala po výhře ve dvou setech Italka, o měsíc později se jí Češka pomstila také dvousetovou výhrou ve Fed Cupu. Myslíte si, že si dnes bilanci vylepší Vaidišová? Vsaďte si ji s kursem 1.38. Převáží dnes podle vás zkušenosti o devět let starší Schiavoneové? Pak jí můžete dát důvěru v kursu 2.80.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama