Rangers zakončí dnes sérii domácích zápasů

12.01.2006 12:00

Mezikonferenčních soubojů v této sezóně NHL sice ubylo, ale dnes se jich odehraje celá řada. Rangers zakončí pětizápasovou šňůru domácích zápasů duelem s Edmontonem. Před ním proběhne rozloučení s Markem Messierem, který se výrazně zapsal do historie obou klubů.

Rangers v novém roce zatím tedy hráli jen před svým publikem. Bodovali sice ve všech čtyřech zápasech, ale až ty dva poslední vyhráli. V úterý se jim podařilo otočit hrozivě se vyvíjející utkání s Calgary. Notně jim v tom pomohla i nová hráčská akvizice v útoku. Petr Sýkora rozšířil úspěšně velkou českou kolonii, když na jeden gól přihrál a důležitý vyrovnávací sám vstřelil. Obě výhry vychytal pro domácí Lundqvist a trenér by mu měl dle svého zvyku dát nejspíše přednost i dnes.

Edmonton vyhrál na ledě Pittsburghu díky třem gólům Horcoffa a přijede dnes tedy do New Yorku uklidněný, protože už ví, že se nebude z krátkého výletu vracet z prázdnou. V sestavě chybí již delší dobu pouze Dvořák. V brance byl v úterý Markkanen, který se ale s Conklinem poměrně poctivě střídá. Kdo dnes bude od začátku chytat, není zatím jasné.

Rangers mírně ztrácí v atlantické divizi kontakt s vedoucí Philadelphií, ale na další týmy mají pohodlný náskok. Edmonton je naopak ve hře s dalšími třemi týmy o první místo severozápadní divize. Hrál již v letošní sezóně venku se všemi ostatními týmy z atlantické divize. Zatím si z jejich kluzišť vždy odvezl aspoň bod. Bookmakeři BetAndWin tomu ale dnes moc nevěří a vypsali na něj kurs 2,7. Domácí jsou pro ně favority v kursu 2,1.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama