Oslabený Real má postup na dosah

12.01.2006 14:16

Díky trefě Davida Beckhama na hřišti Atletica Bilbao je Real před odvetou o něco blíž postupu mezi nejlepší osmičku ve španělském poháru. Domácí ale ještě nemají vyhráno. Do dnešního zápasu jdou totiž výrazně oslabeni; kvůli různým zraněním jim bude chybět několik hráčů, včetně střelců Raúla a Ronalda.

Real může s třináctibodovou ztrátou na Barcelonu jen těžko pomýšlet na vítězství v letošním ročníku Primera Division. Pohár je tak asi jedinou příležitostí, jak ve Španělsku něco vyhrát.

Problémy by ale mohli mít už dnes. Kromě svých dvou hrotových hráčů bude trenér domácích postrádat ještě Itala Cassana, který po příchodu z Říma ještě trénuje fyzičku po zranění stehna. Problémy se sestavou nemá Real jen vepředu, chybět budou také Angličan Woodgate, Roberto Carlos a Pavon.

Naštěstí pro Real patří jejich dnešní soupeř z Baskicka mezi nejhorší týmy z nejvyšší ligy. Aby mohli přes madridský tým postoupit, musí dnes vyhrát. V lize si přitom z hřiště soupeře odvezli tři body jen jednou po vítězství v Mallorce. Neuspěli ani na San Bernabeu, v září se z výhry 3:1 radoval Real.

Pokud i přes chybějící hráče věříte, že Real svého soupeře porazí, vsadit ho můžete s kursem 1.35, na neprohru hostů vypsali Betandwin kurs 2.68. Tipnete si, jak se bude zápas vyvíjet? Jednou z možností je, že se Bilbao bude snažit především neinkasovat a hru otevře až ke konci zápasu. Pokud s tím souhlasíte, bookmakeři vypsali kurs 4.33, že v poločase bude remíza a zápas skončí vítězstvím Realu.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama