Litvínov čeká jeden z klíčových zápasů sezóny

13.01.2006 07:49

Litvínov je v této sezóně dlouhodobě v tabulce hokejové extraligy usazen na předposledním místě. Nadále se ale nezříká ani snahy bojovat o play off. Dnes na svém ledě hostí Spartu, která je před ním jenom o dvě místa, ale má na něj náskok celých devět bodů.

Litvínov získal na přelomu roku do branky na měsíční hostování brankáře Altrichtera ze Zlína. Do nového roku vstoupil kanonádou proti Liberci, ale v úterý již tradičně neuspěl venku. V Karlových Varech také přišel pro dnešní zápas o zkušeného útočníka Proroka, kterému za nemístné řeči odebral rozhodčí registrační průkaz.

Spartu přivede na led v Litvínově jeho bývalý trenér František Výborný. Své mužstvo bude muset nabudit po již třetí porážce v probíhající sezóně z derby se Slávií. Situaci však nebude mít lehkou, protože je opět nejistý start útočníků Marka, Kašpaříka a Kratěny. Nejblíže k návratu na led je zřejmě poslední z nich. Dobře na tom se svou rukou nebyl také obránce Toman.

Litvínov si nemůže další ztrátu dovolit a bude chtít jistě potvrdit tradici vzájemných zápasů této sezóny, v nichž vždy zatím bral tři body za vítězství ten, kdo hrál doma. Bookmakeři BetAndWin ho přesto dnes vidí jako outsidera a vypsali na něj kurs 2,9. Na to, že Sparta svého pronásledovatele setřese a naopak zamotá situaci kolem osmého místa, si můžete vsadit v kursu 2,0.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama