Tampu navštíví zvedající se Columbus

13.01.2006 14:31

Tampa vstoupila minulý týden do nového roku čtyřdílným cestováním, které se jí z poloviny vydařilo. Dnes se poprvé v lednu představí doma proti mužstvu, které každý odepisoval. S uzdravenými hráči v sestavě se ale Columbus začal notně zvedat.

Tampa odehrála venkovní zápasy v pouhých šesti dnech a od minulé soboty tedy měla čas na odpočinek. Léčit šrámy v podstatě nemusela, protože se zraněními se nijak výrazně nepotýká. Mohla se tedy plně soustředit na to, aby vlastní diváky potěšila po více než měsíci konečně zase výhrou v normální hrací době. Z pěti posledních pěti domácích zápasů totiž vyhrále pouze jeden a to ještě až v prodloužení.

Columbus po Vánocích značně pookřál a vyhrál pět z osmi zápasů. Nezabrzdila ho ani opětovná absence obránce Foota, jehož start je znovu nejistý. Po pěti venkovních utkáních se ve středu objevil doma a i díky českému útoku Balaštík - Hrdina - Výborný, rozprášil Pittsburgh. Dnes a zítra bude hrát na Floridě a v útoku v čele s Nashem a Fjodorovem jistě znovu bude toužit po bodech.

Pro Tampu je dnešní zápas opět na delší dobu na vlastním ledě poslední, protože ji čeká další čtyřdílné cestování. Bookmakeři BetAndWin očekávají, že se s diváky dnes bude chtít rozloučit vítězstvím. Vypsali na ni kurs 1,7 a postavili ji do role jasného favorita. Zcela tak ignorují zlepšení Columbusu, který na ledě Tampy vyhrál s čistým kontem před dvěma roky poslední vzájemné měření sil. Kdo mu dnes dá důvěru, získá výhru odpovídající kursu 3,8.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama