Calgary cestuje v NHL do Minnesoty

14.01.2006 17:53

Minnesota bude dnes pokračovat v chytání se stébla v boji o play off v dalším domácím zápase. Její pozice nebude lehká, protože přivítá vedoucí tým svojí severozápadní divize. Pro Calgary to bude v tomto týdnu již třetí utkání na cizím ledě.

Domácí celek začal velkou sérii sedmi zápasů hraných na vlastním ledě, která ho měla posunout co nejblíže ke kýžené osmé příčce, neslavně. Ze tří utkání získala Minnesota pouhé dva body. V sestavě ji přitom netrápí žádné výrazné zdravotní komplikace a i útočník Bouchard by za jistých okolností mohl být dnes k dispozici. V pondělí nevedla k výhře ani přítomnost brankáře Fernandeze, který získal pro tým většinu vítězství, takže je otázkou, zda dnes opět jednou nedá trenér šanci Rolosonovi.

Calgary se vydalo na cesty už minulou sobotu a získalo zatím jediný bod, když prohrálo v prodloužení ve Vancouveru. V úterý přivítalo po dlouhé době zpět v obraně Hamrlíka, ale jeho návrat se ukázal jako uspěchaný. Ve čtvrtek již zase v sestavě chyběl a i dnes je jeho start s otazníkem. Podobně zřejmě zase bude v obraně chybět Marchment a v útoku Ritchie.

Týmy se v této sezóně setkaly na ledě již čtyřikrát a vždy se z výhry radoval ten, kdo hrál doma. Bookmakeři BetAndWin však příliš nevěří tomu, že by tato tradice zůstala zachována. Na Minnesotu dnes vypsali kurs 2,6, ačkoli domácí předvádí na svém ledě skvělé přesilovky i výbornou hru v oslabení. Na to, že Calgary porazí po třech domácích výhrách Minnesotu již počtvrté v řadě, si lze vsadit v kursu 2,25.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama