Odvážná Reggina chce bodovat v Turíně

15.01.2006 09:48

Souboj Davida s Goliášem připomíná dnešní zápas italské ligy, ve kterém se Reggina pokusí na hřišti Juventusu sebrat body nejlepšímu týmu Série A.

Juventus letos kraluje italské lize. V polovině soutěže má na čele tabulky náskok devíti bodů na AC Milán, který jako jediný dokázal Starou dámu porazit. Turínský tým zatím doma naprosto dominuje, vyhrál všech devět zápasů, ve kterých mu soupeřili vstřelili neuvěřitelné dva góly.

Trenér hostů Mazzari přesto věří, že jeho mužstvo není dnes bez šance. "Když to vidíte na papíře, jsme bez šance. Jsou lepší v každém ohledu. Budeme ale tvrdě bojovat a věřit v dobrý výsledek," prohlásil Mazzari. "Chlapci přistřihli křídla Fiorentině, dokonce jsme byli blízko vítězství, nevidím proto důvod, proč bychom to nemohli zopakovat proti Juventusu," dodal. Jeho tým se ovšem bude muset vyrovnat s absencí kapitána Cozzy, který je v trestu.

Bookmakeři neberou slova trenéra hostů příliš vážně a jednoznačně favorizují Juventus. Domácí si můžete vsadit s kursem 1.13, pokud chcete vyšší kurs a věříte, že Juventus svého soupeře rozstřílí, Betandwin nabízejí kurs 2.20 na výhru v handicapu, který dává hostům dvougólový náskok. Odvážlivci, kteří si troufnou vsadit, že Juventus letos poprvé ztratí doma body, si mohou dát neprohru Regginy za 4.70.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama