Znojmo uvidí další extraligový boj o osmičku

15.01.2006 10:07

Znojmo po loňské absenci touží navázat na předchozí pravidelnou účast v play off. Dnes si může do značné míry pomoci, protože má šanci setřást jednoho z pronásledovatelů. Karlovy Vary naopak ví, že pokud si hodlají poprvé v historii extraligovou sezónu prodloužit, musí bodovat i venku.

Domácí tým se tento týden na vlastním ledě objeví poprvé. Přiváží si domů dva cenné body. Znojmo se ovšem potýkalo během týdne s virózou, která do týmu přivedla některé hráče z Jihlavy. Zároveň ale nenarušila složení prvních dvou řad. Domácí více trápí to, že od počátku prosince doma ukořistili pouze dvě výhry v šesti zápasech.

Karlovy Vary nevytěžily ze dvou domácích zápasů v tomto týdnu plný počet bodů, což jim značně zkomplikovalo situaci. V pátek si nechaly vzít v poslední desetiminutovce dvougólové vedení. Týmu už je zase v brance nesmírně prospěšný Mensator. Karlovým Varům se venku v průběhu sezóny přiliš nedaří. Od počátku prosince vyhrály jediný ze šesti zápasů hraných na cizím kluzišti. Dnes jedou na led, kde nezvítězily v normální hrací době již skoro šest let.

Bookmakeři BetAndWin vzali do úvahy jistě i tento fakt, když vypsali na hostující celek kurs 3,4. Domácí jsou naopak v kursu 1,75 zřejmým favoritem, přestože Karlovy Vary ještě letos neporazili. Ani případná dnešní výhra nebude Znojmu v momentě rovnosti bodů mezi oběma celky na konci ligy nic platná. Pro někoho by také mohl být zajímavý kurs 1,55 na to, že v utkání padne méně než 5,5 gólu. Vždyť v dosud odehraných třech vzájemných zápasech této sezóny rozvlnili střelci síť soupeřovy branky v normální hrací době v součtu pouze čtyřikrát.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama