Udrží New York sérii neporazitelnosti?

15.01.2006 12:22

Jak se má bojovat o play off předvádějí poslední dobou basketbalisté New Yorku a Toronta. Týmy, se kterými už letos nikdo nepočítal, hrají po Novém roce jako vyměněné, Knics dokonce letos ještě neprohráli.

Obě nejhorší mužstva Atlantické divize jako by chtěla dokázat, že nemusí být zbytku NBA jen pro smích. New York pod trenérem Brownem táhne šňůru šesti vítězství v řadě, mezi poraženými jsou i velmi silná mužstva Dallasu a Phoenixu. Knicks konečně nemají větší problémy s marody, kromě Quentina Richardsona, který ale letos marně hledá loňskou formu.

Daří se ale i domácímu Torontu. Raptors si sice vybrali dva slabší zápasy proti New Jersey a Chicagu, v posledním zápase ale dokázali zvrátit dvanáctibodovou ztrátu po poločase proti Charlotte a zvítězit. Dnes mají proti New Yorku příležitost zlepšit si nelichotivou bilanci před vlastním publikem, kterou mají po Houstonu nejhorší v lize.

Loni Toronto oba domácí zápasy proti Knicks bez problémů zvládlo, podaří se jim to ale i nyní proti jednomu z nejlépe hrajících týmů současnosti? Podle Betandwin dnešní zápas nemá favorita, proto oba týmy vypsala s kursem 1.91.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama