Chelsea si jede pro další tři body

15.01.2006 14:33

Souboj prvního s posledním nabídne dnešní kolo Premier League. Sunderland, jenž si zatímpřipsal jedinou výhru z dvaceti zápasů, hostí Chelsea, která letos nemá v nejvyšší anglické lize konkurenci.

Při pohledu na tabulku je asi největším problémem hostů motivace. Londýnský velkoklub s náskokem třinácti bodů bezpečně trůní na prvním místě Premier League a kráčí k dalšímu titulu. Trenér hostů Mourinho se bude muset obejít bez Didiera Drogby, který reprezentuje svou zemi na africkém Poháru národů, chybět navíc bude i Michael Essien kvůli problémům s kotníkem, vzhledem k širokému kádru Chelsea zě ně ale Mourinho jistě náhradu najde.

Domácí jsou s šesti body beznadějně poslední a zdá se, že sestup je nemine. Před svými diváky ještě nevyhráli; jediné body mají za tři remízy, dalších osm zápasů prohráli. Dobrou zprávou je pro ně návrat Garyho Breena a Steva Caldwella, kteří si odpykali své tresty. Trenér domácích optimismem zrovna nehýří, ručník do ringu ale také nehází. "Někdo je občas musí porazit. Možná to někomu přijde k smíchu, ale můžeme to být zrovna my. A když ne, určitě ne proto, že bychom se o to nesnažili," řekl Mick McCarthy.

Tým Petra Čecha dnes pravděpodobně znovu prokáže svou kvalitu. Bookmakeři to pochopitelně vědí, proto vypsali Chelsea s kursem 1.20, přestože zápas hraje na hřišti soupeře. Pokud si myslíže, že by dnes Abramovičův klub mohl klopýtnout, na neprohru Sunderlandu je kurs 3.74. Samozřejmostí jsou i další sázkové příležitosti, včetně tipu na střelce gólu.
Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama