Do Caroliny přijede zoufalé St. Louis

15.01.2006 16:27

Carolina zatím nasbírala z celé NHL doma nejvíce bodů a rozhodně to není dáno jenom tím, že na vlastním ledě odehrála dosud většinu svých utkání. Dnes poměrně časně v mezikonferenčním klání přivítá tým, který naopak nasbíral v porovnání s ostatními mužstvy ligy téměř nejmenší počet bodů venku.

Domácí tým potvrdil svoji výjimečnou pozici na vlastním ledě i v pátek, i když Nashville udolal svým proměněným trestným střílením obránce František Kaberle až v prodloužení. Svým výkonem v brance tak docela tentokrát ale neuspokojil Gerber a je dosti pravděpodobné, že by si podruhé v novém roce mohl zachytat jeho náhradník Ward. V obraně se Carolina dostala v posledních dnech do mírných komplikací, když se na listinu zraněných odebrali nedobrovolně postupně Wesley, Ward a poslední zápas nedohrál Commodore.

St. Louis dnes končí pětidílné cestování, během něhož zatím vstřelilo dva góly. Že mu to nemohlo stačit na žádné body je určitě každému jasné. Z klubů západní konference obdrželo nejvíce gólů a zároveň jich nejmenší počet spolu s Columbusem dalo. V útoku již tradičně chybí Tkachuk, ale premiéru by si měl odbýt Országh. V obraně budou nejspíše chybět Backman, Walker a nově Brewer, který v pátek v Atlaně nedohrál kvůli rameni.

Bookmakeři BetAndWin vidí zápas jako jednoznačnou záležitost domácích. Vypsali na ně kurs 1,40. Carolina dlouho v minulosti nemohla najít na soupeře recept, ale před dvěma roky ho konečně doma porazila. Kdo snad věří v návrat starých časů, má k dispozici kurs 6,00 na St. Louis.

Poslední články
Chicagu se nedaří22.03.2009
Ottawa má již jenom teoretickou naději21.03.2009
Duel expertů: 100. kolo20.03.2009
Dokráčí Azarenková až do finále?20.03.2009
Slovan čeká skalické peklo20.03.2009

reklama
Přihlášení
Registrace
Hraj a vyhraj
zajímavé
ceny!
Registrace
Reklama